Důležité !!

Vážení čtenáři mého webu,
několik doplňujících informací.
1. Internet (server) vám nabídne při zadání mého jména řádek s adresou mého webu. Přitom se vpravo objeví sloupec se stručnou informací   o mé ordinaci. Pozor! Informace tam,  jsou zastaralé a nemám na ně vliv. Je potřeba si skutečně otevřít můj web a tam v horním řádku vidíte provozní dny, hodiny, spojení, kontakt, atd.
2. Dotazy na přibírání pacientů... musíte situaci pochopit tak, že při takovém mailovém dotazu (nebo SMS dotazy) vůbec nevíme kdo a co je ten tazatel. Neznámý, anonymní člověk. Je hodně obtížné až nemožné mu kladně vyjít vstříc. Ke zdárnému jednání je nutné přijít, představit se, říct o co jde, atd.
Musíte se na to podívat ze strany toho lékaře.
Přátelé, nevybírá si jen pacient (klient) ale také ten lékař. Vzít někoho do péče je docela vážná věc. Shledal jsem se s tím, že se někdy objevili opravdu "zvláštní existence" které bych večer potkat nechtěl  nebo lidé se zvláštním jednáním a chováním. O to nestojíme.
Jsou zde také podmínky jednotlivého pracoviště. Např. jeho možnosti, pracovní výkon, atd. Zdravotnický pracovník už může být postarší, pracuje omezeně, atd. A nelze se honit, to v medicíně nejde. A jsou případy kdy starší lékaři v ordinaci zkolabovali a zemřeli...bez komentáře.
Nebuďte tedy uraženi, když uslyšíte... ne, nejde to.
Další věc. Teprve od 01.01.2022 dostáváme příplatek na hlavu registrovaného pacienta 18,-Kč měsíčně. Hodně ? Málo? Zvažte sami.
Kolik let se již mluví o tom, že lidé potřebují zubního lékaře, že? Zdá se tedy, že "systém" se mnoho nesnažil aby lidem pomohl.
Nu, dost už.    Přeji vám pěknou květnovou náladu a ať se daří nám všem.
MUDr. Ladislav Záruba, dne 08.05. 2022