Dovolená 27.12 - 31.12. 2021

Dobrý den vážení klienti mé ordinace,
prožili jste pěkné a klidné svátky vánoční? Jestli ano, je to dobře. V následujících dnech je v ordinaci dovolená 27. - 31.12.2021.
Prvý provozní den je pondělí 03.01. 2022. Co s případnými zubními bolestmi v těchto dnech? Bohužel já nemám informace které ordinace pracují.
Je potřeba si to zjistit, to je jediné co mohu dodat. Podívat se na web kraje, sekce zdravotnictví.... podívat se pomocí Internetu na přehled ordinací zde na Českolipsku a ptát se.
Mnoho ordinací bude mít dovolenou, tomu tak prostě je. Liberecká dentální s.r.o. pracuje so,ne, svátky od 18 - 22.hod., palác Dunaj, Soukenné náměstí, Liberec.  Neřeší tedy všední dny.
Lze mi dát  zprávu mailem, pořešíme zdali lze případně pomoci  v těchto podmínkách. Hlavně ale berte na vědomí, že dovolená je dovolená a není určená k tomu aby ji člověk trávil v práci, natož  v mém věku. Moje životní zkušenost po 40 letech práce je taková, že příliš altruismu škodí. Ten který ho poskytuje je nakonec strhaný a a ti kterým se poskytuje si toho neváží, vidíme to dost často.
Přeji pěkné dny s dobrou náladou, bez zubních bolestí a vše řešte včas.
MUDr. Ladislav Záruba, dne 26.12. 2021, 2. svátek vánoční.