Podzimní provoz a kontakt do ordinace

Dobrý den vážení klienti mé ordinace,
probíhá běžný pracovní režim ordinace 07,30 - 11,30 každý den. Pozor! Příští týden 12,13.09, ordinace neprobíhá. Asistentka bude přítomna v čase 07,30 -08,30 a pomůže vám řešit  případné záležitosti. Také je již  třeba počítat s tím, že jsem starší pán a pracovní rekordy již "netrhám". Spíše mi jde o využití zkušenosti, kterou jsem získal za 40 let práce v oboru.
Z vaší strany je nutná (a mám právo vyžadovat) vhodná ohleduplnost a projev chování. bohužel ne vždy je tomu tak. Současná pravidla naší práci mnoho nepřejí, naopak. A o úhradách ZP raději nemluvit.  Kontakt s ordinací. Jednoduchý pro toho kdo má mail, zná můj web. Zašle mail, vyřídíme. Mobil ordinace 774 001 950 je pouze doplňkový, zvedáme ho velmi málo. Nesnažte se "provolat" 10xnásobným voláním, používejte SMS. To je správný způsob, SMS si v klidu přečteme a odpovíme.
Tam, kde pracuje pouze lékař a sestra = rozumějte nemají recepční, která telefony vyřizuje, prostě nemají na hovory čas.Pokud se už k hovoru dostanete, mějte připraveno co chcete říct. Stručně, jasně, promyšleně. Nemluvte komplikovaně, nesdělujte důvody, že něco nejde nebo nemůžete = nejsme policie a nezajímá nás to.
V práci to nemáme jednoduché, trochu pochopení je třeba. Přeji klidné podzimní dny. MUDr. L.Záruba, asistentka H. Švarcová