Vánoční a mezisvátkový provoz v ordinaci, prosinec 2021

Vážení klienti mé ordinace,
koncem roku opět nastávají známé situace... provoz ordinací se tlumí protože jsme také jenom lidé a jistě jste nepřehlédli,  že sestry i paní doktorky jsou také ženy mající své vánoční starosti. Mluvím o tom zřetelně, protože mnozí klienti jsou překvapeni když dorazí na akutní ošetření po jedenácté hodině a už není kdo by je ošetřil. Buď je ordinace zavřena, či sestra už není a pan doktor odchází.
Ponaučení z toho je, své starosti řešte včas, jinak jedete do Liberce, Mladé Boleslavi, atd.
Zhruba v pondělí 20.12. - středa 22.12. pracujeme s paní asistentkou ještě běžně, tzn. bolesti ráno, běžný provoz do 11,00hod.
Ve čtvrtek jsem v ordinaci sám ale ráno se dostavím a popřípadě dle možností pomohu. Pozor! Ošetření dětí je možné pouze za plného personálního obsazení ( + asistentka),  jinak ne.     Pátek až neděle jsou svátky vánoční, pomoc v nemocnici Liberec či palác Dunaj = Liberecká dentální = zjistit si na webu kraje či zadat Liberecká dentální.
V období mezi svátky nejsem ještě rozhodnut zdali budu nějak pomáhat. Běžně je v tomto období dovolená nebo příprava ordinace na provoz roku 2022. Má paní asistentka má dovolenou.
Doporučuji případně poslat mail, můžeme něco mailem zkonzultovat, poradit, atd.
Provoz ordinace začíná 03.01. 2022 pondělí ráno běžným způsobem od 08,00hod.
Vážení, přeji všem krásné a klidné Vánoce, šťastný nový rok 2022, vzájemně ohleduplnost a úctu protože jak víte epidemie Covid 19 ještě zdaleka neskončila = Očkování!!
Ať se nám všem daří.         MUDr. Ladislav Záruba, asistentka Hana Švarcová Dis., dne 18.12.2021